STOWARZYSZENIE NA RZECZ ROZWOJU ZALASEWA

 
Jesteś tutaj: Home O nas

O nas

Stowarzyszenie Na Rzecz Rozwoju Zalasewa


Stowarzyszenie zostało powołane na zebraniu mieszkańców Zalasewa w dniu 25.05.2013 r. i 16-08-2013 r. zostało zarejestrowane w Krajowym Rejestrze Sądowym w Poznaniu, pod numerem KRS 0000473716

 

Stowarzyszenie reprezentowane jest przez:

Prezes: Marzena Bryk

Vice prezes: Przemysław Kołacz

Vice prezes: Piotr Liss

Sekretarz: Krystian Żmudzki

Skarbnik: Alicja Senyk

Komisja Rewizyjna:

Karol Stachowiak

Grzegorz Kurasiński

Iwona Hudyga

 

 

„ ... Postanowiliśmy założyć stowarzyszenie, ponieważ wydaje się być ono jednym z nielicznych sposobów, pozwalających na uzyskanie szybkich rezultatów w sprawach dotyczących mieszkańców sołectwa ...”

 

„... Jest to podmiot, który może występować w imieniu mieszkańców....” 

 

„… Głównym celem i przyczyną założenia stowarzyszenia był stan dróg na naszym osiedlu. W planach gminy na najbliższe kilka lat nie było budowy tych dróg, dlatego my jako mieszkańcy postanowiliśmy sami zadbać o polepszenie stanu naszych ulic.....”

 

„... Nasze dzieci w okresie wiosennym i jesiennym idąc do szkoły brodziły po kolana w błocie...”

 

„... mój syn idąc do gimazjum zakładał na buty reklamówki aby dojść w czystych butach do szkoły...”

 

„... Dlatego na początek chcemy utwardzić owe ulice...”

 

„„... Fundusze na nasze działania będziemy pozyskiwać ze składek członkowskich, a także darowizn, dotacji i funduszy zgromadzonych na festynach i imprezach organizowanych przez nasze stowarzyszenie....”

 

 

„....Powodzenie działalności Stowarzyszenia, ale i również stopień komfortu życia w naszej gminie zależy przede wszystkim od współpracy wszystkich mieszkańców i zrozumienia celów tych działań. Zachęcamy wszystkich mieszkańców naszych ulic do włączenia się do stowarzyszenia i aktywnego uczestnictwa w ramach jego działalności.....”